Rejestracja na WF

Zapisz się na WF

Zajęcia z wychowania fizycznego odbywają się na obiektach sportowych UAM

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi zajęciami jakie proponujemy w ramach zajęć z wychowania fizycznego (Zobacz)
Zobacz również obiekty sportowe Uniwersytetu (Zobacz)

Student rejestruje się na zajęcia WF poprzez system USOS Web (Internet), wybierając dyscyplinę, termin i miejsce odbywania zajęć oraz prowadzącego, stosownie do swoich zainteresowań.

Zajęcia wychowania fizycznego rozpoczną się w semestrze zimowym – 3 października 2023 roku.

Zawodników oraz pasjonatów sportu zapraszamy do trenowania z nami w sekcjach sportowych. (również w ramach zajęć WF)

W dniu 5 października (czwartek) o godzinie 21:00 zapraszamy na spotkanie z trenerami sekcji UAM na MS Teams

Dołącz do spotkania i porozmawiaj z trenerem – link

Kontakty do trenerów dostępne są również na stronie www.uamsport.pl